چهارمین جشنواره بین المللی ایران بانک 2016
حامیان رسانه ای

 

برگزاری جشنواره ایران بانک 2016 با رویکرد بانکداری اجتماعی

12 دی 1394

برگزاری جشنواره ایران بانک 2016 با رویکرد بانکداری اجتماعی

به گزارش ایلنا؛ نیما امیر شکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا به عنوان  دبیر علمی این جشنواره اظهار کرد : پس از برگزاری موفق و با شکوه سومین دوره جشنواره بین المللی ایران بانک 2015 در مشهد مقدس با حضور جمعی از مدیران ملی از وزارت­خانه­های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصاد و دارایی و اتاق بازرگانی که استقبال گسترده مدیران ارشد نظام بانکی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان این عرصه را بههمراه داشت، دوره بعدی این رویداد " جشنواره بین ­­المللی ایران بانک 2016 "،با محوریت بانکداری الکترونیک،معوقات بانکی و بازاریابی خدمات بانکی مبتنی برIT، با دعوت از مدیران ملی، مدیران عامل بانک­های سراسر کشور، مدیران ارشد شعب بانک­های بین­المللی فعال در کشور،  اساتید و متخصصین صاحب­نام نظام بانکی کشور  برگزار می­گردد.

وی در ادامه افزود: وجه تمایز اصلی این گردهمایی با سایر همایش­های مشابه، در مخاطب قرار دادن شعب به عنوان نقطه تماس نهایی بانک و مشتری می باشد. شناخت هرچه بیشتر مجریان این عرصه از مفاهیم و فناوری­های نوین می تواند به میزان ارتقای دانش مدیران ارشد و سیاستگزاران ارزشمند باشد. همچنین به این نکته اشاره نمودند که: یکی از بخش­های ویژه این جشنواره برگزاری پنل­ها، نشست­های تخصصی و کارگاه های آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان ارشد نظام بانکی، در حوزه­های مختلف نظیر ؛ بانکداریاجتماعی، توانمندسازیبانک‌هابهکمکفناوریاطلاعات، چشم انداز نظام‌های پرداخت،بررسی آینده بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت، تجهیزات بانکداری الکترونیک، بازاریابی خدمات بانکی، امنیت در بانکداری الکترونیکو ...می­باشدکه بصورت خاص برای مخاطب سطح شعب که مجریان نهایی سیاست­های مرکزی هستند طراحی شده است.

دکتر امیر شکاری خاطرنشان کرد،فرهنگ­سازی بانکداری الکترونیک با توجه بهتنوع فرهنگی و ضریب نفوذ متفاوت فناوری در کلیه استان­های کشور، معرفى دیدگاه­هاى مختلف در ارتباط با بانکدارى الکترونیک و سیستم­هاى پرداخت، آشنایى با نقاط ضعف وقوت کشوردر زمینه بانکدارى الکترونیک و ... از اهداف عمده این جشنواره به شمار می­رود. ایشان دعوت از شرکت­های فعال در عرصه بانکداری الکترونیک در حوزه­های نرم افزار، سخت افزار، امنیت در بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت و ... را نیز از برنامه­های این جشنواره عنوان کردند.

وی همچنین تجلیل و قدردانی از چهره­های ماندگار نظام بانکی و برترین های عرصه بانکداریهمچونزنان موفق و مدیران برتر امور شعبرا از دیگر برنامه­های متنوع این رویداد دانست.

در پایان وی با ابراز خرسندی از برگزاریاین جشنواره در دوره های گذشته  افزود:  امید است با عنایت به پیشرفت روز افزون صنعت بانکداری الکترونیک در دنیا و همچنین با توجه به لغو تحریم های اقتصادی، برگزاری این جشنواره گامی موثر در مسیر پیشرفت و توسعه این صنعت در کشور باشد.

این گردهمایی بزرگ اقتصادی و بانکی که برای نخستین بار همزمان با آغاز فصل جدید اقتصادی کشور در دوران پس از تحریم با حضور دولتمردان و مخاطبان خاص این عرصه برگزار می­گردد، در راستای نیل به اهداف سیاست های اقتصادی سند چشم انداز برنامه پنجم توسعه کشور برنامه ریزی گردیده است.

علاقمندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره به نشانی iSOi.ir مراجعه و یا با تلفن­های دبیرخانه به شماره های021 33699093-4تماس حاصل فرمایند.

 

لینک خبر

 

 


1228
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
لینک ها

تماس با ما

دفتر تهران: 02133699093

دفتر منطقه ای: 01133359332

01133359334

01133356481

01133351727

02189786524

info.pconf@gmail.com

مرکز همایش