چهارمین جشنواره بین المللی ایران بانک 2016
حامیان رسانه ای

 

برگزاری جشنواره ایران بانک ۲۰۱۶ با رویکرد بانکداری اجتماعی

12 دی 1394

عصر اعتبار- چهارمین جشنواره بین ­المللی ایران بانک ۲۰۱۶با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی،صنایع و معادن ایران،اتاق تعاون جمهوری اسلامی و دانشگاه علامه طباطبایی دربهمن ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می­گردد.


به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، نیما امیر شکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا به عنوان  دبیر علمی این جشنواره اظهار کرد : پس از برگزاری موفق و با شکوه سومین دوره جشنواره بین المللی ایران بانک 2015 در مشهد مقدس با حضور جمعی از مدیران ملی از وزارت­خانه­های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصاد و دارایی و اتاق بازرگانی که استقبال گسترده مدیران ارشد نظام بانکی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان این عرصه را بههمراه داشت، دوره بعدی این رویداد " جشنواره بین ­­المللی ایران بانک 2016 "،با محوریت بانکداری الکترونیک،معوقات بانکی و بازاریابی خدمات بانکی مبتنی بر IT، با دعوت از مدیران ملی، مدیران عامل بانک­های سراسر کشور، مدیران ارشد شعب بانک­های بین­المللی فعال در کشور،  اساتید و متخصصین صاحب­نام نظام بانکی کشور  برگزار می­گردد.

وی در ادامه افزود: وجه تمایز اصلی این گردهمایی با سایر همایش­های مشابه، در مخاطب قرار دادن شعب به عنوان نقطه تماس نهایی بانک و مشتری می باشد. شناخت هرچه بیشتر مجریان این عرصه از مفاهیم و فناوری­های نوین می تواند به میزان ارتقای دانش مدیران ارشد و سیاستگزاران ارزشمند باشد. همچنین به این نکته اشاره نمودند که: یکی از بخش­های ویژه این جشنواره برگزاری پنل­ها، نشست­های تخصصی و کارگاه های آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان ارشد نظام بانکی، در حوزه­های مختلف نظیر ؛ بانکداریاجتماعی، توانمندسازیبانک‌هابهکمکفناوریاطلاعات، چشم انداز نظام‌های پرداخت،بررسی آینده بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت، تجهیزات بانکداری الکترونیک، بازاریابی خدمات بانکی، امنیت در بانکداری الکترونیکو ...می­باشدکه بصورت خاص برای مخاطب سطح شعب که مجریان نهایی سیاست­های مرکزی هستند طراحی شده است.

دکتر امیر شکاری خاطرنشان کرد،فرهنگ­سازی بانکداری الکترونیک با توجه بهتنوع فرهنگی و ضریب نفوذ متفاوت فناوری در کلیه استان­های کشور، معرفى دیدگاه­هاى مختلف در ارتباط با بانکدارى الکترونیک و سیستم­هاى پرداخت، آشنایى با نقاط ضعف وقوت کشوردر زمینه بانکدارى الکترونیک و ... از اهداف عمده این جشنواره به شمار می­رود. ایشان دعوت از شرکت­های فعال در عرصه بانکداری الکترونیک در حوزه­های نرم افزار، سخت افزار، امنیت در بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت و ... را نیز از برنامه­های این جشنواره عنوان کردند.

وی همچنین تجلیل و قدردانی از چهره­های ماندگار نظام بانکی و برترین های عرصه بانکداریهمچونزنان موفق و مدیران برتر امور شعبرا از دیگر برنامه­های متنوع این رویداد دانست.

در پایان وی با ابراز خرسندی از برگزاریاین جشنواره در دوره های گذشته  افزود:  امید است با عنایت به پیشرفت روز افزون صنعت بانکداری الکترونیک در دنیا و همچنین با توجه به لغو تحریم های اقتصادی، برگزاری این جشنواره گامی موثر در مسیر پیشرفت و توسعه این صنعت در کشور باشد.

این گردهمایی بزرگ اقتصادی و بانکی که برای نخستین بار همزمان با آغاز فصل جدید اقتصادی کشور در دوران پس از تحریم با حضور دولتمردان و مخاطبان خاص این عرصه برگزار می­گردد، در راستای نیل به اهداف سیاست های اقتصادی سند چشم انداز برنامه پنجم توسعه کشور برنامه ریزی گردیده است.

علاقمندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره به نشانی iSOi.ir مراجعه و یا با تلفن­های دبیرخانه به شماره های021 33699093-4تماس حاصل فرمایند.

 

لینک خبر

 

 


1327
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
لینک ها

تماس با ما

دفتر تهران: 02133699093

دفتر منطقه ای: 01133359332

01133359334

01133356481

01133351727

02189786524

info.pconf@gmail.com

مرکز همایش